Beroep op ds. Van den Born

23 juni 2025

Beroep op ds. Van den Born

Zaterdag 21 juni heeft, nadat er geen bezwaar op het beroepingsproces is gekomen, een delegatie van de kerkenraad de beroepingsbrief bij ds. Van den Born gebracht, in Hei- en Boeicop. Dit wil zeggen dat vanaf gisteren de bedenktijd van 3 weken is ingegaan en de uiteindelijke beslissing wordt doorgegeven op 12 juli.

Aanstaande zondag 29 juni gaat ds. Van den Born voor tijdens de ochtenddienst waarna we met de gehele gemeente koffiedrinken in de Ark om kennis te maken met de familie Van den Born en om elkaar te bemoedigen.

Op donderdag 3 juli komt ds. Van den Born nogmaals naar Andel voor een nadere kennismaking met afvaardigingen van kringwerken en geledingen. Afsluitend is er een gesprek met de kerkenraad. Het adres van familie Van den Born is: Hei en Boeicopseweg 44, 4126 RK Hei- en Boeicop. Zo kunt u mogelijk een kaartje sturen ter bemoediging. Wij blijven u als gemeente vragen te bidden voor de betrokken gemeentes en de familie Van den Born.

NB:

Heilig Avondmaal: Vanwege de dienst waarin ds. Van den Born voorgaat is het Heilig Avondmaal met een week verplaatst. Voorbereiding Heilig Avondmaal vind plaats op 29 juli in de avonddienst. De Heilig Avondmaalviering is op 6 juli in de ochtend- en avonddienst.

Avondmaalskring: De Avondmaalskring vindt plaats op dinsdag 1 juli om 20:00 in De Ark.

Sluiten